od 01.01.2007 r. naszą stronę
odwiedziło 332365 osób

Strona głównaBiura w sieci PBNLogowanie
  ostatnia aktualizacja
dnia
10.10.2014 r.
strona główna
biura w sieci PBN
poza Rzeszowem
w Rzeszowie
najem
poza Rzeszowem
w Rzeszowie
najem
poza Rzeszowem
w Rzeszowie
sprzedaż
najem
Wyszukiwarka ofert
UWAGA ! Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
 

CZYM JEST PODKARPACKI BANK NIERUCHOMOŚCI ?

Jest to system wymiany ofert pomiędzy pośrednikami, działający od 1 stycznia 2003 r.
Zgłaszając ofertę do wybranego biura trafia ona do sytemu wymiany ofert i jest ona oferowana także przez pozostałych zrzeszonych pośredników.
W ramach PBN działają przede wszystkim firmy z Rzeszowa i okolic a zasięg naszego działania obejmuje teren województwa podkarpackiego. Pośrednicy uczestniczący w systemie spełniają wymogi regulaminowe tj. przestrzegają przepisów prawa, posiadają licencje zawodowe, są ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej - gwarancja bezpieczeństwo transakcji dla klienta.
Zarząd PBN

PODKARPACKI KURIER NIERUCHOMOŚCI

Podkarpacki Kurier Nieruchomości to Miesięcznik Podkarpackich Biur Nieruchomości o ugruntowanej pozycji, wydawany od 1999 roku. Liczy około 40 stron i jest wydawany w w nakładzie 6000 egzemplarzy, co miesiąc prezentuje 3000 ofert nieruchomości.
Trafiamy do szerokiej grupy inwestorów prywatnych poszukujących domów mieszkań i działek oraz planujących budowę, inwestorów instytucjonalnych poszukujących obiektów komercyjnych do wynajmu i kupna oraz specjalistów z dziedziny budownictwa, wyposażenia wnętrz, inwestycji oraz nieruchomości - co gwarantuje bezpieczeństwo transakcji dla klienta.
czytaj więcej

PODKARPACKIE STOWARZYSZENIE POŚREDNIKÓW I DORADCÓW RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Patron PBN
PSPiDRN integruje środowiskao pośredników oraz doradców rynku nieruchomości.
Podnoszenie poziomu wiedzy zawodowej i kwalifikacji członków realizjemy poprzez liczne wyjazdy szkoleniowo - integracyjne, konferencje oraz seminaria. Udzielamy członkom Stowarzyszenia pomocy prawnej i zawodowej.
Serdecznie zapraszamy nowych członków !!!
czytaj więcej

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW

Firma MERCATO świadczy usługi w zakresie wynajmu krótko i dugoterminowego. Obsługuje także lotniska.
czytaj więcej
   
Copyright © 2007 All Rights Reserved